Katedra Hungarystyki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Polski | English | Magyar | Suomi

Junior Sales Coordinator – Hungarian Market

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Terminowe i rzetelne realizowanie zamówień Klientów.
  • Koordynowanie procesu zamówienia wg schematu: wprowadzenie zamówienia do systemu SAP, potwierdzenie zamówienia Klientowi, skompletowanie zamówienia w SAP, przekazanie zamówienia do Działu Logistyki i Magazynu.
  • Wystawianie faktur w referencji do zrealizowanego zamówienia.
  • Windykacja należności od Klientów.
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie: Sprzedaż, Zakupy, Planowanie, Produkcja, Kontrola Jakości, Logistyka, Magazyn, Finanse i Księgowość.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka węgierskiego.
  • Znajomość języka angielskiego lub polskiego.
  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych.
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów przy założonych działaniach.
  • Dobra znajomość obsługi komputera – Microsoft Office.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność i zaangażowanie.
  • Dokładność, sumienność i dyskrecja.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, solidnej, międzynarodowej firmie.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Doskonalenie zawodowe w doświadczonym zespole.
  • Szkolenia wspomagające indywidualny rozwój.
  • Lekcje języka angielskiego organizowane w firmie.
  • Pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli “Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.”

Godziny pracy sekretariatu

  • poniedziałek - 12-15
  • wtorek - nieczynny
  • środa - 10-14
  • czwartek - 10-14
  • piątek - 10-13
Forum Węgierskie

Created with financial support
from UE Erasmus Programme.