Katedra Hungarystyki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Polski | English | Magyar | Suomi
Praca

Asystent/-ka w dziale księgowości z językiem węgierskim

oferta pracy na stanowisku Asystent/-ka w dziale księgowości z językiem węgierskim

[Assistant accounting department with Hungarian language]

buyer with English and Hungarian

Opis stanowiska:

  • Opieka nad Klientami na obszarze Węgier
  • Zakup usług i części potrzebnych do produkcji i utrzymania ruchu,
  • Negocjacje z dostawcami warunków handlowych,
  • Współpraca z działem księgowym przy rozwiązywaniu problemów z błędnie wystawionymi fakturami.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka węgierskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Doświadczenie w branży logistycznej/zakupach będą dodatkowymi atutami.

oferta pracy z jęz. węgierskim (Centaurus)

Jesteśmy generalnym przedstawicielem francuskiej firmy SBM oferującym promienniki gazowe do ogrzewania dla budynków inwentarskich, obiektów przemysłowych, logistycznych i usługowych.

Poszukujemy osoby, która przeprowadzi dla nas tłumaczenie projektu marketingowego w zakresie rynku zbytu na Węgrzech. Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka węgierskiego
  • chęć podjęcia tymczasowej pracy

Obowiązki:

  • tłumaczenie projektu marketingowego z języka polskiego na węgierski

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość pracy zdalnej (home office)
  • elastyczne godziny pracy
  • umowę zlecenie/ o dzieło
  • pracę na około 2 miesiące

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 58 762 96 40

Travel Consultant

Gutenberg Networks

Gutenberg Networks Warszawa, firma zajmująca się projektowaniem materiałów poligraficznych i reklamowych, należąca do Grupy DDB, poszukuje kandydata na stanowisko:

Project Coordinator z jęz. węgierskim
Nr ref. 4/16
Miejsce pracy: Warszawa

Więcej…

Strona 9 z 52

Godziny pracy sekretariatu

  • poniedziałek - 12-15
  • wtorek - nieczynny
  • środa - 10-14
  • czwartek - 10-14
  • piątek - 10-13
Forum Węgierskie

Created with financial support
from UE Erasmus Programme.