Katedra Hungarystyki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Polski | English | Magyar | Suomi

program MOST – System Mobilności Studentów

Drukuj

Rusza kolejna rekrutacja do Programu MOST – na semestr zimowy oraz cały rok akademicki 2018/2019 i jak zawsze trwać będzie ona od 15 kwietnia do 15 maja.

 

Uaktualniony Regulamin Programu MOST z naniesionymi zmianami ustalonymi na posiedzeniu 22 października 2014 r.

Na stronie Uniwersyteckiej Komisji Akredytacyjnej [http://most.amu.edu.pl/index.php/rekrutacja/wymagane-dokumenty] uaktualnione zostały wzory dokumentów dla studentów Programu MOST „Porozumienie o programie zajęć”, „Aneks do porozumienia o programie zajęć” oraz „Karta okresowych osiągnięć studenta” .

 

 

Program Mobilności Studentów MOST jest formą studiowania prowadzoną od 1999 r. przez uczelnie – strony Porozumienia na Rzecz Jakości Kształcenia. Opiera się na zasadach programu wymiany studentów Socrates.

Koordynatorem Programu jest Uniwersytecka Komisja Akredytacyjna (UKA) działająca na zlecenie Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich (KRUP).

Program MOST jest adresowany do studentów, którzy pragną realizować swoje zainteresowania naukowe poza macierzystym Uniwersytetem. Pozwala on na odbycie semestralnych lub rocznych studiów, a także zaliczenie co najmniej jednego przedmiotu (wówczas pozostałe przedmioty student zalicza w Uczelni macierzystej) na innym polskim Uniwersytecie biorącym udział w programie. System Mobilności Studentów wzorowany jest na programie Erasmus.

Studia w ramach Programu MOST może podjąć student nie wcześniej niż po ukończeniu drugiego semestru jednolitych studiów magisterskich, drugiego semestru studiów I stopnia lub pierwszego semestru na studiach II stopnia. Warunkiem koniecznym przyjęcia studenta do innej uczelni jest zaliczenie przez niego roku lub semestru poprzedzającego okres studiów w danej uczelni oraz złożenie formularza zgłoszeniowego.

Głównym założeniem Programu MOST jest realizowanie indywidualnego programu studiów.

Pełne informacje dotyczące programu MOST, regulaminu, można otrzymać pod adresem:

Koordynator Programu MOST w UW:

mgr Magdalena Mars
Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa
Pałac Kazimierzowski, II piętro, pok. 29 A
tel. (22) 55 24 112
e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Godziny przyjęć interesantów:
Poniedziałek- czwartek: 9.00 – 16.00
Piątek – nieczynne/dzień wewnętrzny

(Godziny pracy Biura Spraw Studenckich:
Poniedziałek- piątek: 8.00 – 16.00)


Koordynator Programu MOST w Katedrze Hungarystyki:

dr Elżbieta Szawerdo
tel. (22) 55-26-055, (22) 55-20-975,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Katedra Hungarystyki
ul Dobra 55, pok. 2024

 

Godziny pracy sekretariatu

  • poniedziałek - 12-15
  • wtorek - nieczynny
  • środa - 10-14
  • czwartek - 10-14
  • piątek - 10-13
Forum Węgierskie

Created with financial support
from UE Erasmus Programme.